Po - Pá 7:00 - 15:30 h.

prodejna tel.: 465 649 139, 737 760 113

JAMENSKÁ a.s.

Jamné nad Orlicí 104, 561 65 Jamné n/O

AGROSYSTÉM MLADKOV s.r.o.

Mladkov 173, 561 67 Mladkov

ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO

Jamné nad Orlicí 289, 561 65 Jamné n/O

Každý prodej začíná objednávkou. Nejlépe telefonicky, případně faxem či e-mailem se spojte s prodejním oddělením, kde ve spolupráci s našimi pracovníky zadáte svou objednávku a adresu spolu s telefonickým spojením na Vás. Zároveň Vám sdělíme orientační termín doručení zboží.

O konečném termínu dodání jste informováni telefonicky a je s Vámi upřesněn čas a místo předání zboží. Řidiči našich vozidel se s Vámi mohou rovněž spojit. Pokud situace na našich silnicích neumožní dodržet dojednaný termín, operativně upřesní čas doručení.

Stanovená pásma dopravy

Naše společnost zajišťuje dodání celého sortimentu svých výrobků po území ČR vlastní dopravou (případně ve spolupráci s jinými přepravci). Cena za dopravu je zahrnuta v ceně výrobku. Jak je vidět z uvedené mapy ČR, praktikujeme systém jednotných cen svých výrobků pro dané pásmo prodejů. Ta jsou v ČR celkem čtyři. Nulté pásmo je pro případy, kdy si pro zboží sami přijedete, máte-li například cestu do našeho regionu Východních Čech (okres Ústí nad Orlicí). Cenové podmínky v jednotlivých pásmech se dozvíte při podání objednávky.

Spolu s předáním zboží obdržíte zároveň i veškeré doklady – fakturu, certifikáty stvrzující vhodnost použití našich výrobků v systému ekologického zemědělství a podobně. Způsob úhrady za zboží je dohodnut již při objednání, naši řidiči samozřejmě mohou při předání zboží převzít hotovost. Je-li zboží dodáno na paletách, je nutné mít připraveny palety na výměnu, jinak jsou doúčtovány.

Pro případy osobního odběru zboží v naší společnosti připomínáme způsob přímého prodeje. Prodejní oddělení sídlí asi 1 km před výrobním areálem přímo u hlavní přístupové komunikace. Zde obdržíte veškeré doklady, při menších objemech i naložíte zboží. Pokud jde o větší množství, přejedete do výrobního areálu, kde je Vám po předložení dokladů z prodejního oddělení naloženo požadované zboží. V každém případě vlastní odběr zboží je nutné telefonicky dohodnout, aby příslušný sortiment byl na skladě.

Prodejna Jamné nad Orlicí