Po - Pá 7:00 - 15:30 h.

prodejna tel.: 465 649 139, 737 760 113

JAMENSKÁ a.s.

Jamné nad Orlicí 104, 561 65 Jamné n/O

AGROSYSTÉM MLADKOV s.r.o.

Mladkov 173, 561 67 Mladkov

ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO

Jamné nad Orlicí 289, 561 65 Jamné n/O

Sortiment výrobků je členěn na následující skupiny:

  • minerální lizy pro skot, ovce, kozy, koně a spárkatou zvěř - jde o minerální doplňkovou výživu ve formě lizu. Průměrná vlhkost těchto výrobků se pohybuje kolem 22 %. Obal tvoří nádoby z umělých hmot. Hmotnost jednoho kusu minerálního lizu je 10 nebo 20 kg. Lze dodávat i samostatné náplně o hmotnosti 20 kg. Doporučujeme umístění mimo působení deště a přímého slunce.
  • lisovaná krmná sůl - v provedení přírodní soli i soli obohacené i jednotlivé makro či mikroprvky minerální výživy. Jde o kostky většinou se středovým otvorem o hmotnosti 5 nebo 10 kg, lisované velkým tlakem do pravidelných tvarů. Doporučujeme umístění mimo působení deště i přímého slunce.
  • kusová sůl - přírodní sůl ve formě nepravidelných kusů tak, jak je těžena v solných dolech. Známá jako sůl pro lesní zvěř. Dodáváme většinou v igelitových pytlích přibližně po 25 kg nebo při větším odběru volně či na vratných paletách či ve vacích.
  • pytlovaná sůl - balení v igelitových pytlích po 50 kg
  • hospodářské potřeby pro chovatele - jako vhodný doplňující sortiment naší nabídky pro chovatele zvířat, např. držáky na minerální lizy a lisovanou sůl, vidle, hrábě, plastové a kovové kbelíky a nádoby, sekery, lopaty, rýče, násady, obojky na zvířata, provazy, značkovače, desinfekční přípravky, ohradníky, lanka, zdroje, dřevěné květináče, krmivo pro psy a kočky, travní osivo na zakládání trávníků, hnojivo… Spolu s dodávkou minerálních lizů a solí až „do stáje“ jsme připraveni vyhovět Vašim požadavkům i v tomto sortimentu.

Aktuální ceny našich výrobků se mění a reagují na ceny surovin a ostatních vstupů i na ceny konkurenčních výrobců. Naší snahou je provádět úpravy konečných cen v delších časových intervalech, např. jednou ročně. Nejlepší však je zjistit aktuální cenu na našem prodejním oddělení při objednávce výrobků.

Minerální lizy i krmnou sůl je možno používat v ekologickém zemědělství. Kopii příslušného certifikátu, vydaného KEZem, přikládáme jako přílohu k fakturám.

Základní druhy výrobků jsou vyráběny tzv. „na sklad“ a jsou proto k zákazníkovi k dispozici velmi rychle po objednání. Ostatní výrobky jdou do výroby až na základě konkrétní objednávky. Naší snahou je dodržet termín od objednání výrobku do jeho dodání max. 10 pracovních dnů.

O termínu doručení výrobku jste vždy informováni naším prodejním oddělením. Přesný čas doručení se může vzhledem k aktuální situaci na našich silnicích proti dohodnutému času změnit. Naši řidiči však mají možnost se s Vámi operativně spojit a doladit čas předání výrobků k Vaší spokojenosti.