Po - Pá 7:00 - 15:30 h.

prodejna tel.: 465 649 139, 737 760 113

JAMENSKÁ a.s.

Jamné nad Orlicí 104, 561 65 Jamné n/O

AGROSYSTÉM MLADKOV s.r.o.

Mladkov 173, 561 67 Mladkov

ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO

Jamné nad Orlicí 289, 561 65 Jamné n/O

Krmná sůlKrmná sůl v lisované formě byla do našeho prodejního sortimentu zařazena před několika lety a velmi rychle si našla své stálé zákazníky. Jedná se o krmnou sůl, lisovanou do pravidelných bloků, se středovým otvorem pro uchycení do držáků. Hmotnost těchto bloků je 10 kg, u některých druhů i 5 kg. Kromě základní varianty, tedy přírodní lisované krmné soli, nabízíme i lisované soli obohacené o některé důležité mikroprvky výživy zvířat. Pro snadnou orientaci a rozlišení jsou jednotlivé druhy odlišeny přidáním potravinářského barviva.

Výrobcem těchto lisovaných krmných solí jsou přední výrobci v ČR i v zahraničí. Naše společnost vybrala pro své zákazníky optimální varianty co do poměru cena x složení. Některé druhy těchto výrobků jsou vyráběny přímo na základě našich vlastních receptur. Sortiment je neustále obohacován o nové varianty. Lisovaná sůl nenahrazuje minerální lizy. Svým odlišným složením a tím i určením má své samostatné místo na trhu minerální výživy. Je určena pro všechny druhy hospodářských zvířat, pro které sůl tvoří nenahraditelnou součást výživy. Doporučujeme umístění mimo působení deště a přímého slunce.

  • Lisal – lisované 10 kg bloky krmné soli, bez obohacení
  • Lisal PLUS – lisované 10 kg bloky krmné soli, obohacené o Mn, Zn, I, Co a Se
  • Mg sůl – lisované 10 kg bloky krmné soli, obohacené o Mn, Zn, Cu, I, Se a FeMulti
  • Multi-Horse – lisované 5 kg bloky krmné soli, obohacené o Mn, Zn, Cu, I, Co, Se, Fe

 Tabulka složení základních variant lisovaných krmných solí:

Tabulka složení soli

Krmná pytlovaná sůl nemá ve výživě hospodářských zvířat náhradu. Naše společnost nabízí na českém trhu krmnou sůl pouze v igelitových obalech a to v balení po 50 kg spolu s výrobcem tak zaručujeme vysokou trvanlivost při skladování danou použitím kvalitních obalových materiálů.
Krmná pytlovaná sůl je dodávána na EURO paletách po 1.050 kg na paletě (tedy 21 pytlů, palety výměnou). Dodáváme libovolné množství od 50 kg, samozřejmě vždy na celé pytle.

Kusová krmná sůl je v povědomí mnoha zemědělců známá spíše jako krmný doplněk pro lesní zvěř. S rozvojem chovu spárkaté zvěře v oborách, při prudkém rozvoji chovu krav bez tržní produkce mléka a při rozvoji ekologického zemědělství, si v minulých letech našla cestu i mimo honitby a krmelce.Kusová sůl přírodní

Kusová sůl

Je dodávána v nepravidelných kusech o hmotnosti až několika kg, balena většinou do igelitových pytlů po 25 kg nebo do Big-Bagů. Jednotlivé kusy svým složením odpovídají přírodnímu nalezišti. Barevné zabarvení od odstínu šedé až po narůžovělou barvu je znakem přírodních příměsí, daných lokalitou těžby. Doporučujeme umístění mimo přímý dosah deště a slunce.

Krmná pytlovaná i kusová sůl má své samostatné místo na trhu minerální výživy. Je určena pro všechny druhy hospodářských zvířat, pro které sůl tvoří nenahraditelnou součást výživy.

Krmná sůl LisalKrmná sůl - N-sůlKrmná sůl - Multi LisalKrmná sůl - Mg sůlKrmná sůl - Multi horse

Minerální krmivo - LIZ MIKRO ZnMinerální krmivo – LIZ MIKRO Zn

Určeno jako doplněk minerální výživy přežvýkavců, zejména pro dojnice v bramborářské výrobní oblasti. Pro spotřebu zvířetem se doporučuje položit LIZ pod vhodný přístřešek tak, aby se zamezilo přímému působení vody. Produkt lze použít v ekologickém zemědělství. Neobsahuje žádné rostlinné ani živočišné produkty. Dodává se jako výlisek 10 kg. Atest ke stažení.

Minerální krmivo – SOLSEL – Liz solný minerální EXTRA 1/3

Minerální krmivo - SOLSEL - Liz solný minerální Extra 1/3Jedná se o minerální krmivo, určené pro výkrm skotu, koní, zvířat na pastvinách a divoké zvěře. Kvůli zvýšené hladině stopových prvků je možné toto minerální krmivo použít pouze do výše 1 % denní krmné dávky. Produkt lze použít v ekologickém zemědělství. Neobsahuje žádné rostlinné ani živočišné produkty. Dodává se jako výlisek 10 kg. Atest ke stažení.